Naturalny kolagen na skórę

Hybrydowe powiększanie piersi to kolejna metoda zapewniająca efekt większego biustu, która wykorzystuje połączenie implantów z autologicznym tłuszczem.

Hybrydowe powiększanie piersi

Na czym polega hybrydowe powiększanie piersi?

Hybrydowe powiększanie piersi wykorzystuje dwie metody. Pierwszą z nich jest zastosowanie silikonu medycznego – implantów, które chirurg umieszcza między gruczołem piersiowym, a mięśniem klatki piersiowej lub między mięśniem piersiowym, a ścianą klatki piersiowej. Druga metoda obejmuje pobranie komórek tłuszczowych m.in. z brzucha, pośladków czy ud i podaniu ich w gruczoł piersiowy. Własna tkanka tłuszczowa zawiera komórki macierzyste, które w dużym stopniu wpływają na poprawę jakości i wyglądu skóry.

Etap lipoplastyki odbywa się w znieczuleniu miejscowym, a sama metoda nie wiąże się z ryzykiem odrzucenia przeszczepu, ponieważ wykorzystuje własne komórki pacjenta.

Wskazówka

Zabieg hybrydowego powiększania piersi odbywa się podczas jednej wizyty, co umożliwia pacjentce szybszy powrót do zdrowia.

Przeciwwskazania

Dla kogo?

Metoda hybrydowego powiększania piersi przeznaczona jest szczególnie kobietom, które pragną zwiększyć rozmiar biustu przy jednoczesnej poprawie jakości jego skóry. Dużą zaletą tego rodzaju zabiegu jest możliwość modelowania kształtu piersi, a także wypełnienia ewentualnych ubytków lub asymetrii. Dodatkowo silikonowy implant oddzielony jest od skóry własną tkanką tłuszczową, co zapewnia w pełni naturalny wygląd biustu, nawet w pozycji leżącej.

Polecane produkty:
Rehabilitacja Wrocław