Naturalny kolagen na skórę

Zabiegi na twarz są ważnym elementem w pielęgnacji skóry oraz utrzymaniu jej w odpowiedniej kondycji. Mogą działać nawilżająco, redukować niedoskonałości, a także mocno odżywiać. Polecane są każdej cerze oraz osobom w każdym wieku.

Zabiegi na twarz – pielęgnacja

Zabiegi na twarz

1. Depilacja.

Depilacja pomaga utrzymać brwi w odpowiednim kształcie oraz nadaje twarzy właściwy wygląd. Wykonywana na ciele zapewnia komfort posiadania gładkiej skóry na długi czas.

2. Nawilżanie.

Nawilżanie należy do podstawowych czynności dbania o skórę, nie tylko twarzy, ale i całego ciała. Dzięki zapewnieniu właściwego poziomu nawilżenia, skóra będzie dłużej elastyczna, szybko będzie się regenerować, a także spowolniony zostanie jej proces starzenia się.

3. Demakijaż.

Demakijaż pozwala utrzymać skórę w odpowiedniej formie. Dzięki codziennemu i dokładnemu oczyszczaniu zapewnimy jej ochronę przeciwbakteryjną oraz swobodne “oddychanie”.  Unikniemy niechcianych wykwitów skóry w formie brzydkich krost i zaskórników. Pamiętając o regularnym demakijażu, skóra odwdzięczy nam się zdrowym i promiennym wyglądem.

4. Oczyszczanie.

Oczyszczanie ma na celu usunięcie wszystkich wykwitów skóry np. zaskórników oraz złuszczenie martwego naskórka, które zapewni gładkość, a także uczucie lekkości. Oczyszczanie głównie polecane jest skórze tłustej, łojotokowej o podłożu trądzikowym. W różnorodności zabiegów oczyszczających znajdą się również takie, które przeznaczone są dla skór suchych i naczynkowych.

Polecane produkty:

Aktualizacja:

Rehabilitacja Wrocław